Akdaş Silah Sanayi Türkçe - English

ARGE Anasayfa Kurumsal ARGE

Teknolojinin hızla gelişmesi, pazarın daralması, rakiplerin gün geçtikte çoğalması ve tüm bunların yanındatüketicinin bilinçlenmesi işletmelerin kısa zamanda en üst kalitede ve uygun fiyatlıürün ve hizmetler sunmasını zorunlu kılmaktadır. Son kullanıcıların taleplerine karşılık verebilmek için mevcut ürünler dinamik bir gelişim sürecinde olmalı ve tüketici talepleri doğrultusunda şekillendirilmelidir. Bunu sağlamak ise ancakaraştırma ve geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarıyla mümkün olmaktadır.

Mühendisler, teknisyenlerve yıllarını bu mesleğe adamış silah ustalarındanoluşan AKDAŞ AR-GE birimi; her bir modelin nihai müşterilerini memnun etmeye yönelik sıkı bir çalışma içerisindedir.

Üstünlüğü dünyaca kabul edilmiş CAD yazılımları kullanılarak, uzman teknik tasarımcılar tarafından bilgisayar ortamında bütün parçalar tasarlanır, montajlanır ve 3D model şeklinde tüfek haline getirilip simülasyon yöntemi ile test edilir. Bu sayede imalat öncesi tasarım doğrulaması yapılmış olur. Ardından yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak CNC tezgâhlarda üretim başlar.

Müşterilerin beklentilerine göre şekillenen ürünler nihai kullanıcılarına ulaşmak üzere fabrikamızdan ayrılır.

NEREDE BULURUM?

Türkiye’nin Dört Bir Yanında Akdaş Silah Ürünleri ile Sizi Bir Araya Getirecek Bayilerimiz Bulunuyor.

Size en yakın bayimizi bulmak ve ürünlerimizi incelemek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

BAYİLERİMİZ